×

Stylist Live Event in London 15th-18th October 2015

Hej Wszystkim Sympatykom Mody!

Mam nadzieję że wiedzieliście o spotkaniu Stylistów na żywo w Londynie. Wspominałam o niej przy okazji wpisu z London Fashion Weekend-u :)
W tym roku odbył się w Centrum Projektowo Biznesowym w Islington w Londynie.
Takie wyderzenie gromadzi sympatyków mody, blogerów, stylistów i kochających modę i jest wypełnione po brzegi rozmowami ze stylistami, wybiegami modowymi, wspaniałym jedzeniem, szampanem, kosmetykami, ubraniami i modą!

Po prostu nie mogłam przegapić tego wydarzenia i zamówiłam sobie bilet już dwa tygodnie temu on-line na stronie www.liestylist.co.uk.
Spotkałam się tam z koleżankami blogerkami, które poznałam na London Fashion Weekendzie, dla przypomnienia posty z LFW są tu i tu - a profile moich towarzyszek dnia na Instagramie są tu @safisticat  @foodbaby_london.

Zrobiłam ponad 100 zdjęć a także nagrałam kilka filmików, jednakże za dużo tego na jeden wpis, dlatego rozdzielę to na dwie parie. Nie przegapicie wtedy wszystkiego co najlepsze z eventu nawet jeżeli na nim nie byliście.
Wrzuciłam także dużo zdjęć na mój profil Instagrama, dla tych, którzy mnie jeszcze na nim nie śledzą a nie chcą przegapić nowości zapraszam na mój profil tu

Tym razem zrobiłam post typowo wypełniony modą, następny będzie o biżuterii i kosmetykach.
Mam nadzieję, że już nie możecie się doczekać.
Zaczynamy!

All Fashion Lovers!

I hope you knew that a London Stylist Live event is coming down town!
This year it was held in Islington Business Design Centre close to Angel tube in London. Such an event gathers all fashionistas, bloggers, stylists and fashion lovers as it's fully packed with Stylists Talk, Catwalk, Grat Food, Champagne, Cosmetics and Fashion!

I simply couldn't miss this so booked a place two weeks ago on-line at www.livestylist.co.uk. I met there with wonderful bloggers you can find on Instagram @safisticat and @foodbaby_london I met at London Fashion Weekend  - post reminder here and here.
:) I took over 100 photos and few films but its too much for just one post, so will try to split it into two for you guys so you won't miss a thing but not being there this year!
I also posted lots of photos on the go to my Instagram profile, for those of you who don't follow me yet, don't miss out @adrianaemfashion.

This time round I will create a post about fashion, next one would be about jewellery and cosmetics - I hope you'll wait to see both <3

Let's begin!
9 komentarzy:

 1. Szkoda, że u nas nie ma takich spotkań, przynajmniej ja nic o nich nie wiem, może gdzieś na pomorzu czy śląsku coś tam się organizuje ale nie u nas. Świetnie się ubrałaś jak rasowa blogerka, fajne spodnie i ten kapelutek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale zazdroszczę możliwości bycia na tego typu eventach! Fajne fotki i relacja :)
  U nas wieje nudą...
  Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale genialny event, chciałabym wziąć w nim udział. :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochane wejściówka kosztowała zaledwie 25 funtów a impreza całodniowa! Było na co popatrzeć i czego posłuchać. Pokaz mody moim zdaniem był o niebo lepszy niż na London Fashion Weekend. kolejny post z tego eventu już w przygotowaniu, mam nadzieję, że uda mi się też załadować jakiś filmik z pokazu dla Was! podrówki x

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ci zazdroszcze kochana :) Super fotorelacja ::**

  Buziaki:*
  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać że było rewelacyjnie, impreza na poziomie

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Adriana Style , Blogger