×

Metamorfoza on-line

Usługa 790 zł
O propozycja dla osób, które chcą się zmienić. Głównie styl ubierania, ale po drodze możemy wpaść na pomysł nowej fryzury, koloru włosów, makijażu. Zaczynamy od wymiany maili i ustalenia potrzeb. Pokażesz mi swoje zdjęcia, opowiesz czego oczekujesz, co w obecnym wyglądzie przeszkadza Ci najbardziej z czym masz problem.  Następnie:
 • przeprowadzimy analizę kolorystyczną online
 • rozwiążesz test sylwetki, ankietę, omówimy jego wynik, zastanowimy się czy na sto procent jest zgodny z prawdą (czasami postrzegamy siebie w krzywym zwierciadle, wyolbrzymiamy to czego nie lubimy)
 • ustalimy jakie są Twoje bazy ubraniowe, czyli stworzymy zestaw ubrań, które ZAWSZE powinnaś mieć w szafie i które idealnie do Ciebie pasują. Na przykład (bazy na jesień i zimę):
 1. Ciemne spodnie z grubego materiału świetnej jakości
 2. Dobrze dopasowane i świetnej jakości jeansy
 3. Wełniana spódnica do kolan
 4. 3 swetry w różnych kolorach (w tym jeden rozpinany) kaszmir, wełna
 5. Elegancka koszula
 6. Dwa t-shirty basics doskonałej jakości
 7. Wełniana sukienka, która łatwo "przeobrazi się" w wieczorową
 8. Płaszcz do kolan trench
 9. Czarne kozaki i beżowe botki
 10. Dodatki: cienka apaszka, czapka, rękawiczki skórzane, dwa grube szale, złote kolczyki, zegarek na brązowym pasku, kolorowy naszyjnik, pasek do spodni i spódnicy, duża torba, mała kopertówka
 • znajdę dla Ciebie te bazy ubraniowe w sklepach internetowych (przedstawię po 5 propozycji z każdej kategorii) a kiedy już je kupisz, zrobisz sobie zdjęcia, ustalimy czy wszystko może zostać i co z czym łączyć 
Jeśli masz pytania albo chcesz skorzystać z tej usługi:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Adriana Style , Blogger