×

Analiza kolorystyczna w warunkach domowych

Analiza kolorystyczna jest punktem wyjścia podczas kreowania wizerunku. Bez niej ani rusz! Więcej na jej temat m.in. czym jest, dla kogo i na czym polega przeczytacie tu
Powiem tylko, że podczas analizy kolorystycznej stylistka bądź kolorystka udzieli Wam odpowiedzi na następujące pytania: 
 • jakim typem kolorystycznym, ciepłym/zimnym, typem wiosna/lato/jesień/zima wg 12 stopniowej skali jestem?
 • jakie kolory do mnie pasują, a które nie?
 • jakie rodzaje materiałów powinnam nosić (matowe, błyszczące, zwiewne, ciężkie, o grubych splotach, o delikatnej fakturze…)?
 • jakie wzory (małe, duże, geometryczne, subtelne, intensywne, kwiaty, pasy, kraty…)?
 • jakie dodatki i biżuteria są przeznaczone dla mnie? 
 • jak powinnam się malować?
 • na jakie kolory farbować włosy? 
 • jaki styl ubierania jest dla mnie najodpowiedniejszy?
Follow me on: 


Analiza kolorystyczna przeznaczona jest dla osób, które chcą się tego wszystkiego dowiedzieć, bez konieczności wychodzenia z domu. 
Możesz zaprosić do siebie stylistkę/kolorystę by przeprowadziła taką usługę u Ciebie, bądź odwiedzić salon stylistki osobiście.
Wiedz również, że analizę kolorystyczną można przeprowadzić on-line, również bez konieczności wychodzenia z domu.
Jeśli chcesz zadać pytanie albo skorzystać z tej usługi skontaktuj się ze Stylistką, która mi bardzo pomogła tutaj.Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej usługi. 
Pomogła mi spojrzeć na moją karnację, typ urody, kolor oczu i włosów jako całości z nieco innej perspektywy. Pomogła zrozumieć jakie błędy w doborze kolorystyki w stylizacjach popełniałam i jak ich uniknąć.
Sama będąc Stylistką nie potrafiłabym trafnie przeprowadzić analizy kolorystycznej na sobie i szczerze nikt nie powinien jej przeprowadzać na sobie samym. A dlaczego?Bo sami patrzymy na siebie inaczej, aniżeli na inną osobę, w tym przypadku - klientkę. Przeprowadzając analizę kolorystyczną na sobie miałabym zaburzony obraz siebie i tego co do mnie pasuje przez pryzmat tego co lubię, do czego jestem przyzwyczajona, jakie mam zwyczaje itd. Inna osoba widzi więcej, pełniej, jest bardziej obiektywna, ma świeże spojrzenia na nas jako na całość.


Taką usługę warto przeprowadzić co około 10 lat, gdyż starzejąc się zmieniają nam się nie tylko rysy twarzy, pigment skóry - a ta poddaje się grawitacji ale i kolor włosów, tęczówki - niektórym ciemnieją, jaśnieją, bądź pojawiają się na nich prebarwienia itd. Szczerze polecam każdemu spróbować i przekonać się samemu jak kolor wpływa na nas, nasze samopoczucie, wygląd zewnętrzny, nastrój i jak świadomość koloru zmiania nasze preferencje i dotychczasowe przyzwyczajenia.

Poniżej prezentowane chusty garderobiane oraz ramy kolorystyczne są do kupienia tutaj. 7 komentarzy:

 1. Taka profesjonalna analiza, to jest coś!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie się zgadzam. Sama się sobie dziwię, że nie wzięłam w niej udziału znacznie wcześniej. Polecam ją każdej kobiecie z czystym sumieniem. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Bardzo mi miło, i dziękuję za polecenie mnie. Bardzo lubię robić analizę kolorystyczną, jako plastyk widzę więcej kolorów i odcieni niż normalny człowiek. Bardzo lubię kiedy moje klientki zaczynają widzieć to co ja. Masz rację, analiza kolorystyczna jest punktem wyjścia do dobrego wizerunku i stylizacji. Muszę jak najszybciej skończyć moją Stylizacyjną stronę. Takie usługi wykonuję też on line, przy pomocy autorskiego programu. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, że teraz można wykonać analizę bez wychodzenia z domu czy wizyty u Stylistki czy kolorystki w studio. Dziękuje za usługę, bardzo ciekawie i pouczająco spędziałam czas z Tobą. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Super usługa, jakże ważna, a jaka pomijana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Większość ludzi nawet nie wie, że taka usługa istnieje i jak ważna jest psychologia koloru z naszym codziennym życiu. Polecam analizę kolorystyczną każdemu.

   Usuń
 4. Witam serdecznie jaki koszt analizy kolorystycznej?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Adriana Style , Blogger